نام کاربری:
کلمه عبور:
مرا به خاطر بسپار
چرا عضو شوم؟
با عضویت در سایت شما می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:
  • مشاوره رایگان
  • شرکت در بحث و گفتگو
  • اخذ پذیرش
  • عضویت در خبرنامه
  • ...
کاربر مهمان خوش آمدید
جستجو
خانه
 

کلینیک آنلاین روماتولوژی وب سایتی است که با اعتقاد به آموزش صحیح بیماران و در اختیار گذاردن اطلاعات صحیح به بیماران روماتیسمی در سال ۱۳۹۰ به همت تنی چند از پزشکان فوق تخصص روماتولوژی راه اندازی شد. سعی تیم پشتیبانی و متخصصین سایت بر اصل تولید محتوای قابل اعتماد می باشد.
محتوای ارائه شده در این وب سایت عبارت است از:

 

اخبار روز پزشکی درباره دستاورد های جدید در علم روماتولوژی، اخبار سمینارها وکنگره ها

 
مقالات بصورت متنی و تصویری و فیلم درباره نحوه برخورد با شرایط مختلف بیماری های روماتیسمی، ورزش ها، داروها و…  جهت آگاهی بخشیدن به بیماران که این بخش توسط  پزشکان  فوق تخصص مشاور سایت ویرایش می شود.
مشاوره آنلاین: در وب سایت کلینیک آنلاین روماتولوژی به تمامی پزشکان سایت پنل شخصی اختصاص داده شده است. تمامی بازدیدکنندگان می توانند با ثبت نام در سایت بصورت رایگان سوالات خود را در زمینه بیماری های روماتیسمی از پزشکان سایت بپرسند.
تالار گفتگو: تمامی افرادی که عضو سایت می شوند می توانند جهت تبادل اطلاعات و به اشتراک گذاشتن تجربیات بین بیماران و پزشکان از تالار گفتگوی سایت استفاده کنند.
سیستم نوبت دهی: تمامی پزشکان سایت در پنل شخصی خود می توانند روزها و ساعت هایی را جهت تعیین نوبت بصورت آنلاین تعیین کنند.

سایت فعلی حاصل ماه ها تلاش تیم پشتیبانی سایت و هزینه موسسین سایت می باشد. قطعا این سایت خالی از اشکال نیست. ما متعهدانه در حال بهبود روزافزون سایت هستیم. و از نظرات شما صمیمانه استقبال می کنیم.
 

تاریخ ۱۳۹۱/۲/۶
 
منتظر بمانید